چهارشنبه 2 مهر 1399   07:09:55

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 35643280
  تعداد بازدید این صفحه: 121263
  در امروز: 9277

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/4/30 یکشنبه
شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان
جلسه رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج با شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان


 

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان در جلسه ای  با رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج به تشریح ظرفیت‌های این شرکت برای همکاری با مجموعه مدیریت شهری کرج در زمینه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی، اجتماعی برای سرمایه‌گذاری پرداختند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج، در این جلسه مسعود انتظاری یزدی مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان ضمن تشریح ظرفیت‌های مختلف این شرکت برای همکاری در حوزه‌های اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی با شهرداری کرج تاکید کرد: رویکرد ما توسعه محور است و علاوه بر در نظر گرفتن مسائل اقتصادی به پروژه‌ها با نگاه توسعه پایدار اجتماعی و فرهنگی نیز نظر داریم. در واقع تلاش ما توسعه فضاهای فرهنگی و تربیت نیروهای انسانی است. در واقع ما در تلاش هستیم که زمینه‌های تربیت نیروهای انسانی متخصص را فراهم کنیم.

در ادامه مدیرعامل این شرکت به تشریح عملکرد شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان در شهرهای کرمانشاه و اسلامشهر پرداخت. پروژه‌هایی از قبیل مطالعه و طراحی بی آر تی شهر کرمانشاه و ایجاد فضاهای گردشگری و فرهنگی در این شهر و همچنین اجرای پارکینگ مکانیزه در کرمانشاه را بیان کرد. در کنار این موضوعات به عملکرد این شرکت در زمینه احیای بافت فرسوده پرداخت.

در بخش دیگری از جلسه مسعود انتضاری یزدی ضمن اشاره به تجربهاین شرکت در اجرای  باغ کتاب تهران از اعضای سازمان سرمایه‌گذاری و دیگر مسئولان مدریت شهری کرج رسما دعوت به عمل آورد که بازدیدی ازاین مجموعه داشته باشند.

در ادامه این دیدار محسن مسعود شاهی مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت اندیشه پویای رضوان ضمن تاکید بر این که در همه پروژه ها باید پیوست ‌های فرهنگی و اجتماعی را در نظر گرفت در مورد اهمیت مقوله فرهنگ و هنر در شهر کرج سخن گفت.

در این دیدار آرش ارشد به عنوان رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج ضمن خیرمقدم به حضار حضور این شرکت در کرج را فرصتی مغتنم برای شهرداری کرج برشمرد و افزود: ما نیز در مجموعه مدیریت شهری کرج رویکرد توسعه ای  با تاکید بر انسان محوری داریم. در همین راستا در بحث احیای بات‌های فرسوده نگاه ما واقعا احیای آن برای زیست خود شهروندان ساکن در این بافت‌ها است.

 از طرف دیگر می‌خواهیم با ایجاد پیاده‌راه در محدوده امام‌زاده حسن کرج نسبت به احیای بافت مذهبی و فرهنگی این منطقه اقدام کنیم. در این زمینه‌ها از تجربیات شرکت شما باید کمال استفاده را ببریم. در کنار این ها موضوع اجرای بی آر تی در شهر کرج در دستور کار ما است که زمینه خوبی برای همکاری متقابل ایجاد می ‌کند.

در انتهای جلسه قرار شد جلسات بعدی به صورت مستمر بین شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان و سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی کرج صورت بگیرد و بسته‌های پیشنهادی مشخص مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان مشارکتهای شهرداری کرج , شرکت اندیشه پویای توسعه رضوان

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 121263
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35643280 تعداد بازديد زيرپورتال: 135191 اين زيرپورتال امروز: 36 سایت در امروز: 9277 اين صفحه امروز: 24
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.