چهارشنبه 2 مهر 1399   06:55:07

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 35643001
  تعداد بازدید این صفحه: 121262
  در امروز: 8998

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/7/8 دوشنبه
مشارکت در احداث پارکینگ طبقاتی پارک خانواده
اولین پروژه مشارکتی احداث پارکینگ طبقاتی پارک خانواده به ارزش یکصد و چهل و هفت میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی به تصویب هیات عالی سرمایه گذاری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی سازملان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرج، در راستای اجرای بند یک ماده چهار شیوه نامه امور سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری کرج، اولین پروژه مشارکتی احداث پارکینگ طبقاتی پارک خانواده به ارزش یکصد و چهل و هفت میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوصی به تصویب هیات عالی سرمایه گذاری رسید.

آرش ارشد، رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردسم شهرداری کرج با اعلام این خبر افزود:  این پروژه که محصول همکاری دو دستگاه ۱.معاونت حمل و نقل و ترافیک ۲.مدیریت منطقه ۸ شهرداری کرج با سازمان سرمایه گذاری شهرداری کرج است.

ارشد در ادامه تاکید کرد:  بیش از آنکه یک پروژه عمرانی یا مشارکتی باشد یک نوید بزرگ است مبنی بر اینکه تعامل بین دستگاهی در حول موضوع مشارکت شکل گرفته و رفته رفته معاونتها، مناطق و سازمانها بر اساس دید بسیار آگاهانه ای که در خصوص موضوع درآمد پایدار دارند، فرصت های سرمایه گذاری را با نگاه جدی تری دنبال می کنند.بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 121262
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35643001 تعداد بازديد زيرپورتال: 135189 اين زيرپورتال امروز: 34 سایت در امروز: 8998 اين صفحه امروز: 23
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.